

Co wydarzyło się podczas wtorkowej sesji na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie? Indeks WIG20 spadł o 0,41 proc. do 3644 pkt. W jego portfelu wyróżniały się KGHM, Orlen i Allegro, a na szerokim rynku Elektrotim, Apator, Scanway, Syn2bio, Cloud Technologies i Feerum. W ramach ciekawostek statystyczno-technicznych prezentuję tabele spółek w długoterminowym trendzie wzrostowym. Zapraszam do słuchania podcastu „Liczby dnia”.
✅ Partner odcinka DM BOŚ: https://bossa.pl/webtrader?utm_source=finsite
Przy okazji zachęcam do subskrypcji kanału i oglądania innych materiałów:
Zwiń wszystkie tabele
Pobierz wszystkie tabele
Źródło: Opracowanie własne na podstawie danych bossa.pl.